To zła wiadomość dla wszystkich Polaków. Jak przekazują nieoficjalne źródła, lockdown nie skończy się 9 kwietnia. Przedłużenie obecnie trwających obostrzeń jest już pewne.

Twardy lockdown obowiązuje w Polsce od soboty 27 marca. W związku z tym do obostrzeń, które obowiązywały nas już wcześniej doszły kolejne surowsze restrykcje. Zgodnie z decyzja rządu zamkniete zostały wszystkie sklepy meblowe i budowlane a także centra i galerie handlowe, z wyjątkiem między innymi sklepów spożywczych, drogerii, aptek czy saloników prasowych.Dodatkowo zamknięte są także salony fryzjerskie, zakłady kosmetyczne i salony piękności. Restrykcje zostaną utrzymane do 9 kwietnia.

Premier Mateusz Morawiecki
Premier Mateusz Morawiecki
Premier Mateusz Morawiecki

Jak nieoficjalnie dowiedział się Onet, rząd Mateusza Morawieckiego niemalże na pewno przedłuży restrykcje, które miały dotychczas trwać do 9 kwietnia.

Okazuje się jednak, ze Mateusz Morawiecki obawia się wprowadzenia tzw. narodowej kwarantanny, mimo iż współczynnik zachorowań wciąż przekracza graniczną wartość. Jak wiadomo na wprowadzenie narodowej kwarantanny namawia Rada Medyczna.

Jak podaje Onet zwolennikiem kwarantanny jest prof. Andrzej Horban, który juz wczesniej wspominal o możności wprowadzenia zakazu przemieszczania się i godziny policyjnej.

Andrzej Horban. Źródło: Youtube MedExpress TV
Andrzej Horban. Źródło: Youtube MedExpress TV

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: BARDZO WAŻNA INFORMACJA! SANEPID ZADECYDOWAŁ O WYCOFANIU ZE SKLEPÓW PRODUKTÓW ZNANEJ MARKI. JEGO SPOŻYCIE MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNE DLA ZDROWIA

O tym się mówi na świecie: NA TAKĄ WIADOMOŚĆ BRYTYJCZYCY CZEKALI JUŻ OD DŁUGIEGO CZASU! CZY TO KONIEC KONFLIKTU POMIĘDZY KSIĘCIEM WILLIAMEM I KSIĘCIEM HARRYM

Z życia gwiazd: RAFAŁ I MARCIN MROCZKOWIE TO NAJPOPULARNIEJSI POLSCY BLIŹNIACY. JAK BRACIA MROCZEK WYGLĄDALI KIEDYŚ? ICH ZDJĘCIE Z DZIECIŃSTWA TO DOPIERO HIT