Lech Wałęsa jest osobą, która niejednokrotnie nas zadziwia. Były prezydent często szokuje swoim podejściem do wielu kwestii. Zdarza się, że swoje opinie wyraża w mediach społecznościowych, co przysparza mu wiele kontrowersji.

Lech Wałęsa tłumaczy się ze sprzeczki z żoną

Lech Wałęsa, były prezydent Polski i jeden z najsłynniejszych polityków naszych czasów, od dłuższego czasu aktywnie prowadzi Facebooka. Na jego profilu można znaleźć treści ważne i poważne, a także filmiki dotyczące teorii spiskowych czy wreszcie żartobliwe nagrania, posty lub zdjęcia.

Lech Wałęsa
Lech Wałęsa
Lech Wałęsa

Lech Walesa byl osttanio gosciem programie "Newsroom", gdzie to próbował przedstawić własną wersję swojej sprzeczki z żoną. Chodzi o słynne zdanie, które wypowiedziała żona byłego prezydenta - "Rodziną się, kurde, zajmij".

Nagranie z wymianą zdań między Lechem a Danutą Wałęsami obiegło internet. Żona byłego prezydenta wypowiedziała zdanie, które stało się jednym z najbardziej komentowanych w ostatnim czasie. Lech Wałęsa postanowił opowiedzieć jak to wyglądało z jego perspektywy.

Jak powiedział Lech Wałęsa jego małżonka ma racje. Od zawsze poświęca się pracy a obowiązki domowe zostawały na dalszym planie. – Problem polega na tym, że ja, zanim puszczę, muszę to nagrać. Pomyślałem, że fajnie jak ludzie zobaczą, że też mamy problemy z kochaną żoną. […] Ja bardzo szybko myślę: zaraz, zobaczę, kto zareaguje, kto mnie bez przerwy podsłuchuje. No kto? No IPN, aby próbować zarobić na tym, więc ja ich zrobiłem w bambuko. A to są problemy, które miałem zawsze. Za dużo pracuję na zewnątrz, a za mało w rodzinie. I przyznaję żonie rację – wyznał były prezydent w rozmowie z Mateuszem Ratajczakiem.

Lech Wałęsa, Danuta Wałęsa. Źródło: pomponik.pl
Lech Wałęsa, Danuta Wałęsa. Źródło: pomponik.pl

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KRZYSZTOF KRAWCZYK CZUJE SIĘ ZUPEŁNIE INACZEJ NIŻ MÓWIĄ MEDIA? ŻONA GWIAZDORA WYJAWIŁA PRAWDĘ O STANIE ZDROWIA MĘŻA. WIADOMO JUŻ, CO DOLEGA MUZYKOWI

O tym się mówi w Polsce: JAROSŁAW KACZYŃSKI MA PLANY WOBEC POLSKICH KOBIET? PREZES PIS ZDRADZIŁ WSZYSTKO NA WIZJI! DEKLARACJA POLITYKA NA TEMAT PRZYSZŁOŚCI JEST PORUSZAJĄCA

O tym się mówi na świecie: KOBIETA ZORIENTOWAŁA SIĘ, ŻE SZNUREK NA KLAMCE AUTA NIE ZNALAZŁ SIĘ TAM BEZ POWODU. JEJ PRZERAŻENIE OKAZAŁO SIĘ SŁUSZNE