Najnowsze informacje dotyczące Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy właśnie ujrzały światło dzienne. Wiadomo już, ile pieniędzy zebrano podczas zbiórki w tym roku. Czy padł nowy rekord? Ta kwota naprawdę zadziwia! Ciężko w to uwierzyć!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest jednym z najbardziej wyczekiwanych dni w całym roku przez tysiące Polaków. Zbiórka pieniędzy organizowana jest przez Jurka Owsiaka już prawie 30 lat! Zadziwiające jest to, że z roku na rok wydarzenie przybiera na sile i w tę wspaniałą inicjatywę włącza się coraz więcej osób, tym samym zbierając rekordowe i nieprawdopodobne sumy.

W tym roku miał miejsce 29. Finał WOŚP i – z uwagi na trwającą pandemiczną rzeczywistość - impreza wyglądała nieco inaczej, a zbiórki odbywały się głównie drogą elektroniczną. Wiele osób spekulowało, czy uda się pobić rekord, z uwagi na inny sposób spędzania tego dnia.

Właśnie podano oficjalną wartość zebranych pieniędzy. Wow, ta kwota zadziwia! Czy pobito rekord?

Nieprawdopodobna suma zebrana na WOŚP

Właśnie media obiegła zaskakująca wiadomość - w końcu udało się zliczyć wszystkie pieniądze pochodzące ze zbiórek i wielu aukcji – zebrana kwota powala na kolana. Po raz kolejny udało się pobić rekord, ponieważ w tym roku zebrano aż... 210 813 830,10 zł! Wow, ciężko w to uwierzyć!