Nieprawdopodobna sytuacja przytrafiła się jednej z rodzin. Taki przypadek trafia się naprawdę rzadko! Kobieta urodziła trojaczki, jednak nie to najbardziej zaskoczyło wszystkich... O czym więc jest mowa?

Czas ciąży jest bez wątpienia ważnym i wyjątkowym czasem dla każdej kobiety. Kiedy pojawia się informacja o ciąży, niemalże wszyscy od razu zastanawiają się, jakiej płci jest dziecko.

Najbardziej zaskakującym momentem jest jednak to, kiedy rodzice dowiadują się, że w łonie matki znajduje się więcej niż jedno dziecko! Takie sytuacje nie zdarzają się bardzo często, dlatego za każdym razem budzą ogromne zdumienie. Tak też było w przypadku tej rodziny...

Wszyscy byli w szoku!

Ta niesamowita sytuacja przytrafiła się pewnej brytyjskiej rodzinie. Kiedy kobieta o imieniu Becki-Jo Allen dowiedziała się, że jest w drugiej ciąży, wraz z mężem nie kryli swojej radości. Ogromne zaskoczenie pojawiło się wówczas wtedy, gdy lekarz zawiadomił, iż będą to... trojaczki!

Niestety ciąża nie przebiegała w pełni prawidłowo i chłopcy urodzili się o kilka tygodni wcześniej niż powinni. Po długiej walce na intensywnej terapii chłopcy zaczęli nabierać sił, a teraz - mając już sześć lat są w pełni zdrowia.

Kiedy jednak chłopcy zaczęli dorastać, rodzina zauważyła, że nie różnią się od siebie zupełnie niczym. Po zrobieniu testów DNA okazało się, że są trojaczkami jednojajowymi! Taki przypadek zdarza się raz na 200 milionów!