Najnowszka fotka opublikowana przez Izabelę Janachowską zachwyca! Specjalistka w organizacji ślubów celebruje urodziny męża. Fani nie mogą napatrzeć się na szczęście i radość, jakie biją od pary. To się nazywa prawdziwa miłość! W jaki sposób para spędza ten dzień?

Izabela Janachowska znana jest głównie z programów o tematyce ślubnej. Mało kto wie jednak, że kobieta przez wiele lat trenowała taniec, w którym odnosiła sukcesy w skali międzynarodowej.

Zamiłowanie do organizacji ślubów pojawiło się dopiero w roku 2014 i wtedy kobieta zaczęła prowadzić kilka uwielbianych programów, w których pomaga przyszłym pannom młodym przygotować się do tego ważnego dnia.

Prywatnie Izabela Janachowska od kilku lat znajduje się w związku małżeńskim z Krzysztofem Jabłońskim, polskim milionerem. Para w roku 2019 doczekała się syna, Christophera.

Rodzinne świętowanie urodzin

Ostatnio Krzysztof Jabłoński obchodził urodziny, a z tej okazji Izabela zamieściła na swoim Instagramie ich wspólne zdjęcie z Dubaju. Fotka może nieco mylić, ponieważ nie jest aktualna, a para wraz z synem celebrowali ten dzień w zaciszu domowym.

- Mój mąż, moja inspiracja i moje największe wsparcie dziś świętuje urodziny. Kochanie zdobywaj świat, spełniaj marzenia i ciesz się życiem! Bądź szczęśliwy – napisała Izabela Janachowska.