Najnowsze fotki, które pojawiły się w sieci mocno zaskoczyły fanów Moniki Zamachowskiej. Kobieta została przyłapana przez paparazzi na spotkaniu z byłym mężem. Czyżby odnowili znajomość? Wszystko na to wskazuje, fani nie mają nawet najmniejszych wątpliwości!

Monika Zamachowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych postaci polskiego show – biznesu. Dziennikarka i prezenterka telewizyjna występowała w wielu kultowych programach, jak “Europa da się lubić” czy “Pytanie na śniadanie”, ale także prowadziła audycje radiowe w Radiu Złote Przeboje.

Prywatnie kobieta znajduje się w związku małżeńskim ze Zbigniewem Zamachowskim – jest to trzecie małżeństwo prezenterki telewizyjnej. Fani jednak zaczynają spekulować o rozstaniu pary. Czy mają rację?

Odnowienie kontaktów z byłym mężem?

Ostatnio zaczęły pojawiać się spekulacje w mediach o rzekomym rozstaniu Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Kiedy jednak przyłapano mężczyznę na tym, jak wynosił swoje rzeczy z mieszkania dziennikarki, sprawa okazała się wyjaśniona.

Paparazzi ostatnio jednak przyłapali byłego męża Moniki Zamachowskiej, Jamie’go Malcolma, który wraz z ich synem złożył wizytę kobiecie. Czy to oznacza, że postanowili odnowić kontakt? Fani mocno im tego życzą i podejrzewają, że para spędzi Wielkanoc w towarzystwie siebie i swoich dzieci.

Monika Zamachowska/ pudelek.pl