Najnowszy opublikowany wpis w mediach społecznościowych Edyty Górniak zaskoczył wiele osób. Gwiazda jest wyraźnie wzruszona, ponieważ jej syn właśnie skończył siedemnaście lat. Kobieta poświęciła nastolatkowi obszerny wpis, te życzenia zaskoczyły fanów gwiazdy. Koniecznie przeczytaj – co takiego napisała?

Edyta Górniak należy do grona najbardziej popularnych artystek polskiej sceny muzycznej. Zdania na temat piosenkarki są jednak mocno podzielone – jedni ją uwielbiają, inni zaś kierują w jej stronę nieprzychylne komentarze.

Przeciwników Edyty Górniak przybyło od momentu, w którym zaczęła głosić swoje poglądy na temat koronawirusa, które dla według wielu osób są kontrowersyjne.

Syn gwiazdy kończy już 17 lat!

Prywatnie gwiazda doczekała się jednego potomka, którym jest już siedemnastoletni syn Allan. Właśnie z okazji urodzin piosenkarka postanowiła poświęcić mu obszerny wpis na Instagramie z życzeniami.

- Przykro mi, że przyszło ci żyć w tak wymagających czasach, ale zawsze szybko adoptujesz się do okoliczności, więc wiem, że sobie poradzisz. Jesteś mądry. Kocham Cię i życzę Ci, abyś zawsze świadomie kreował własną rzeczywistość, abyś oddawał Energię tylko tam, gdzie warto ją dedykować. Abyś ufał Bogu i ufał sobie, abyś mądrze wybierał. Rób tylko to, co nie rani innych i tylko to, co daje Ci szczęście - napisała Edyta Górniak.