Fotki ukazujące bajeczne mieszkanie, które publikowane są raz po raz przez Magdę Gessler mocno zadziwiają. Kobieta w sieci zamieszcza zdjęcia wnętrz mieszkania. Fani są pod wrażeniem tak oryginalnego stylu! Kobieta urządziła wnętrza bardzo wyjątkowo! Koniecznie zobacz i oceń!

Magda Gessler jest osobą znaną niemalże wszystkim. Kobieta zasłynęła w polskim show – biznesie nie tylko z uwagi na to, że prowadzi uwielbiany przez tysiące Polaków program “Kuchenne Rewolucje”, a także posiada wiele luksusowych restauracji.

Fani pokochali ją także za wyjątkowy charakter. Magda Gessler nie raz pokazała czy to na wizji, czy w swoich mediach społecznościowych, że nie boi się głośno wyrażać swoich poglądów w różnych kwestiach.

Ponadto, kobieta jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie czasem wyraża się w sposób zabawny z dużą ilością emotikon – co niesamowicie rozbawia fanów i tym bardziej buduje zaufanie do jej osoby.

Te wnętrza robią wrażenie!

Magda Gessler dorobiła się sporego majątku. Dom w podwarszawskich Łomiankach to prawdziwy luksus! W mieszkaniu znajduje się naprawdę sporo elementów dekoracyjnych z całego świata, co sprawia, że jest naprawdę oryginalne i nietuzinkowe! Zdecydowanie odbiega od popularnych, minimalistycznych i nowoczesnych wnętrz, lecz w dalszym ciągu mocno przykuwa uwagę!