Fotki zamieszczane raz po raz przez Katarzynę Pakosińską w mediach społecznościowych robią prawdziwą furorę! Gwiazda chętnie pokazuje swoje cztery ściany, a fani są zachwyceni. Trzeba przyznać, że ten wystrój robi fenomenalną atmosferę. Koniecznie zobacz te fotki!

Katarzyna Pakosińska jest jedną z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych polskich dziennikarek i prezenterek telewizyjnych. Kobieta przez kilka lat prowadziła popularną śniadaniówkę “Kawa czy herbata”, a także prowadziła różne audycje radiowe.

Ponadto, zajmuje się także działalnością kabaretową - wraz z Robertem Górskim, Mikołajem Cieślakiem, Przemysławem Borkowskim,a także Rafałem Zbieciem tworzą kultowy Kabaret Moralnego Niepokoju.

Katarzyna Pakosińska chętnie pokazuje swoje życie prywatne na Instagramie, a fani są oczarowani fotkami przedstawiającymi jej dom.

Te fotki robią wrażenie!

Katarzyna Pakosińska wraz z mężem mieszkają w podwarszawskim Milanówku. Z zewnątrz dom wygląda bardzo rodzinnie i przytulnie – pokryty jest jasnym tynkiem, a do połowy wysokości ujrzeć można stylowe wykończenie z cegieł.

W środku mieszkanie także jest bardzo przyjazne - widać tam sporo przestrzeni, duże okna oraz wysokie sufity. Jeśli chodzi o kolorystykę - utrzymano stonowane kolory z dużą ilością brązu. Trzeba przyznać, że mieszkanie Katarzyny Pakosińskiej jest bardzo oryginalne!