Najnowszy opublikowany w mediach społecznościowych filmik przedstawiający Sylwię Grzeszczak robi ogromny szał w sieci! Niemalże nikt nie widział piosenkarki w takim wydaniu. Koniecznie musisz to zobaczyć!

Sylwia Grzeszczak bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej popularnych i lubianych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Na tytuł szanowanej gwiazdy zapracowała lata temu i do dziś dnia śledzi ją mnóstwo fanów oczekując kolejnych utworów.

Na Instagramie gwiazda ma ponad 170 tysięcy obserwujących, gdzie pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami.

Sylwia Grzeszczak znana jest także z tego, że uwielbia eksperymentować z włosami i trzeba przyznać, że chyba nie ma fryzury czy koloru, w którym wyglądałaby źle! Piosenkarkę można było już ujrzeć w bardzo ciemnych, jak i platynowo jasnych włosach, a także: w długich, krótkich, z grzywką, bez czy nawet w dredach albo irokezie! Tych wariacji było naprawdę sporo!

Ostatnio opublikowany filmik pokazuje jednak, że nie w każdym wydaniu jeszcze była widziana...

Ten filmik podbija Internet!

Ostatnio na profilu fanowskim Sylwii Grzeszczak na Instagramie ukazało się nagranie ukazujące debiut piosenkarki na scenie... Mało kto wie, że kobieta pierwszy raz stanęła na scenie w wieku pięciu lat. Miała wtedy krótkie, jasne włosy! Fani są zachwyceni!