Najnowsze informacje dotyczące Julii Wieniawy mogą mocno zaskoczyć! Aktorka po raz kolejny wraz z ukochanym wybrała się na urlop. Kierunek, jaki wybrali zadziwia. Internauci mają mieszane uczucia – o co chodzi?

Nie podlega wątpliwościom, że związek Julii Wieniawy oraz Nikodema Rozbickiego jest jednym z najbardziej popularnych i lubianych relacji w polskim show – biznesie ostatnich miesięcy. W mediach społecznościowych aktorów widać, że świetnie czują się w swoim towarzystwie, a ich uczucie nie gaśnie.

Para ujawniła oficjalnie swój związek na wakacjach w Zanzibarze, na które wybrali się w listopadzie zeszłego roku. Od tamtej pory - wydawać by się mogło - młodzi zakochani nieustannie podróżują!

Kilka razy wybrali się w polskie góry, a także do Hiszpanii. Teraz po raz kolejny wybrali się na wakacje – gdzie wypoczywają?

Padło na... Egipt!

Ostatnie opulikowane fotki wyraźnie wskazują, że para wybrała się na wakacje do słonecznego Egiptu.

- Tymczasem pozdrawiamy z krótkich wczasów. Nasz pierwszy raz tutaj, miło wreszcie zobaczyć to, o czym tylko czytaliśmy w szkole w książce od historii. Pogoda też sprzyja… fajnie. Wysyłamy trochę słońca – brzmi wpis na Instagramie Julii Wieniawy.

Internauci mają jednak mieszane odczucia co do kolejnych wakacji aktorów. Jedni podziwiają, inni zaś krytykują za tak częste wyjazdy w czasie pandemii. Czy mają rację?