Najnowsze, przykre wiadomości dotyczące rodziny Małgorzaty Opczowskiej właśnie pojawiły się w sieci. Dziennikarka za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała niesamowicie smutną i poruszającą informację, a tym samym pożegnała najbliższą jej osobę... Internauci przesyłają wyrazy współczucia i wspierają kobietę w tym trudnym czasie.

Małgorzata Opczowska jest jedną z dziennikarek Telewizji Polskiej. Kobietę widzowie mogą ujrzeć w kultowym i uwielbianym programie śniadaniowym “Pytanie na śniadanie”. Prezenterka zyskała sporą sympatię i uznanie już od pierwszego momentu pojawienia się na szklanym ekranie.

Zawsze uśmiechnięta i z dobrym humorem dziennikarka ostatnio jednak nie ma powodów do radości...

Małgorzata Opczowska pogrążona w żałobie i smutku

Wczoraj, 26 marca na Instagramie dziennikarki pojawił się długi i poruszający wpis pożegnalny - kobieta straciła ojca, który przegrał długą walkę z nowotworem.

- (…) Taki byl . Troskliwy. Choc nie zawsze to okazywal. Ale zawsze czekal na mój telefon z potwierdzeniem że dojechałam bezpiecznie do celu. (…) Zawsze mnie wspieral. Przeżywał każdy występ, rozmowę, wywiad. Był dumny z tego, co osiągnęłam i trzymał kciuki za więcej. Zawsze w moim sercu. Kocham Cię. - brzmi fragment wpisu Opczowskiej na Instagramie.