Księżna Kate jest na skraju załamania nerwowego. Wszystko przez wywiad,ktory jakis czas temu pojawił się w mediach. Mowa oczywiście o rozmowie Meghan i księcia Harrego, którą poprowadziła dla amerykańskiej telewizji Oprah Winfrey.

Kate i Meghan. Screen: Plotek
Kate i Meghan. Screen: Plotek
Kate i Meghan. Screen: Plotek

Księżna Kate przechodzi załamanie nerwowe. Wszystko przez oszczerstwa Meghan

Ostatni wywiad Harrego i Meghan, którzy zdecydowali się opowiedzieć o swoich stosunkach z rodziną królewską u Oprah Winfrey, prawdopodobnie wpłynął na kontakty Harrego z rodziną.

Wywiad, którego Meghan Markle i książę Harry udzielili niedawno jest bardzo szeroko komentowany przez media. Teraz w mediach pojawiła się wzmianka o tym, że szczególnie przeżyła go księżna Kate, które przechodzi z tego powodu załamanie nerwowe. Najbardziej wstrząsnęła nią postawa Harrego oraz kłamstwa, które padły z ust Meghan.

Jak podaje portal "New Idea" księżna Kate wygląda ostatnio naprawde mizernie. Jej stanem zaniepokojeni są także jej przyjaciele, którzy widzą, że księżna ostatnio nie czuje się najlepiej. Podobno Kate bardzo ubolewa nad tym, że nie może publicznie odpowiedzieć i oczyścić się z zarzutów Meghan.

Kate and William, screen Youtube : BBC
Kate and William, screen Youtube : BBC