Skandal! Córka prezydenta została przyłapana na łamaniu obostrzeń. Co takiego zrobiła Dudówna?

Kinga Duda nie przestrzega obostrzeń

Kinga Duda
Kinga Duda
Kinga Duda

O Kindze Dudzie w ostatnim czasie w mediach robi się coraz głośniej. Wszystko dzięki jej błyskawicznie rozwijającej się karierze. Młoda i ambitna prawniczka , która na swoim koncie ma między innymi zdobywanie doświadczenia w londyńskiej kancelarii, do niedawna odnajdywała się w roli doradcy społecznego w Kancelarii Prezydenckiej Andrzeja Dudy. Kinga Duda aktualnie sprawdza swoje możliwości na stażu w warszawskim sądzie. Córka prezydenta dostała się na aplikację adwokacką i rozpoczyna praktyki w Sądzie Rejonowym Warszawa-Żoliborz. Niestety jak widać szewc bez butów chodzi. Czy Kinga Duda jest na bakier z prawem? Córka prezydenta właśnie złamała obostrzenia związane z epidemią koronawirusa. O co chodzi?

Jak podaje Jastrzabpost, córka głowy państwa została przyłapana na łamaniu obostrzeń. Zdjecia, na których widac łamiącą zakazy Dudównę pojawiły się na okładce Super Expressu.

Kinga Duda została przyłapana przez paparazzich na papierosie. Jak wiadomo zgodnie z panującymi zakazem nie wolno zarówno pić kawy ani palić papierosów w przestrzeni publicznej poniewaz wize sie to ze sciagnieciem maseczki. Kinga Duda to zrobila jednocześnie łamiąc zakazy.