Takiego Macieja Musiał jeszcze nie znał niemalże nikt! Zaskakujący wygląd aktora zwracał uwagę przechodniów na ulicy. Wszystko przez jeden element garderoby. O co chodzi? Co takiego na siebie założył?

Jak wiadomo, Maciej Musiał należy do grona najbardziej popularnych i uwielbianych przez tysiące Polaków aktorów młodego pokolenia. Młody mężczyzna największą popularność zdobył dzięki serialowi “Rodzinka.pl”, w którym wcielał się w rolę nastoletniego chłopaka, Tomka Boskiego – wtedy zaskarbił sobie sympatię milionów Polaków, którzy nieustannie do dziś śledzą jego poczynania zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Mimo młodego wieku, 25 – letni dziś Maciej Musiał może pochwalić się ogromnymi osiągnięciami w karierze aktorskiej. Zagrał między innymi w filmach takich, jak “Mój biegun”, “Dwie korony”, “Dzień dobry, kocham Cię”, a także serialach, jak wspomniana “Rodzinka.pl”, “Hotel 52” czy “Wiedźmin”.

Musiał gra również w teatrze oraz podkłada głos w filmach animowanych.

Za swoje osiągnięcia zdobył wiele nagród i wyróżnień.

Maciej Musiał przyłapany na mieście w nietypowym nakryciu głowy!

Ostatnio aktor został przyłapany na mieście przez paparazzi w bardzo niecodziennej czapce. Mężczyzna spotkał się z kolegą, po czym usiedli na ławce konsumując kupione prędzej posiłki w knajpie. Elementem, który zwrócił uwagę najbardziej była... czapka z wizerunkiem misia!

fot. pudelek.pl