Elżbieta Zapendowska jest znana trenerką wokalną oraz krytyczką. Musi zmagać się z poważną chorobą. Niestety jak sama wyznała coraz gorzej widzi.

Elżbieta Zapendowska jest osobą, z której zdaniem liczą się niemal wszyscy. Trenerka wokalna gwiazd, która była jurorką w takich programach jak „Idol” czy "Must Be The Music", słynie z tego, że jej oceny są bardzo surowe.

Na szczęście jest mistrzynią w tym co robi i dzięki jej pomocy na polskiej scenie muzycznej mamy takie gwiazdy jak m.in. Edyta Górniak i Dorota Rabczewska. Niestety w ostatnim czasie o znanej osobistości zrobiło się głośno całkiem innym kontekście – chodzi o jej pogarszające się zdrowie.

Ela Zapendowska. Źródło: wideoportal.tv
Ela Zapendowska. Źródło: wideoportal.tv
Ela Zapendowska. Źródło: wideoportal.tv

Problemy zdrowotne Elżbiety Zapendowskiej trwają już od lat. Aktualnie słynna trenerka wokalna gwiazd zmaga się z problemami zdrowotnymi. Niestety jak sama wyznała coraz gorzej widzi. Jak się okazuje wzrok Elżbiety Zapendowskiej już od lat ulega pogorszeniu. Nawet operacja, która przeszła jakiś czas temu nie przyniosła żadnych efektów a poprawy nie widac.

Z dnia na dzień sytuacja jest coraz gorsza. Aktualnie Elżbieta Zapendowska nie widzi już na jedno oko. Jak wyznała Zapendowska, jest już po rozmowie z lekarzem, który nie widzi szans poprawy. Na wszelkie operacje jest za późno.

Elżbieta Zapendowska /Youtube
Elżbieta Zapendowska /Youtube