Najnowsze informacje dotyczące spekulacji o programie “Sprawa dla reportera” właśnie ujrzały światło dzienne! Czy dziennikarka postanowiła porzucić pracę w Telewizji Polskiej? Fani są zmartwieni... Znajomi Elżbiety Jaworowicz przerwali milczenie, teraz już wszystko wiadomo!

Program “Sprawa dla reportera” emitowany jest na antenie Telewizji Polskiej już od 1983 roku! Program ten, prowadzony przez uwielbianą przez tysiące Polaków Elżbietę Jaworowicz nieustannie cieszy się ogromną popularnością i oglądalnością, ponieważ kobieta dzięki swojej zawziętości rozwiązała wiele trapiących i ciężkich sytuacji.

Mnóstwo rodzin jest wdzięcznych kobiecie za tę nieocenioną pomoc.

Niedawno jednak pojawiły się pewne spekulacje o odejściu prowadzącej na emeryturę. Czy to prawda?

Teraz już wszystko wiadomo!

Mimo iż wiele osób nie wyobraża sobie, że “Sprawy dla reportera” mogłoby nie być, tak jednak pojawiają się plotki o odejściu na emeryturę 74 – letniej Elżbiety Jaworowicz. Głos w tej sprawie postanowiła zabrać znajoma dziennikarki.

- Dopóki zdrowie dopisuje, ma mnóstwo energii i chęci do pracy, chce prowadzić swój program. To daje jej radość i pozwala wierzyć, że trzeba walczyć o sprawiedliwość. Ona to robi, a ludzie są jej bardzo wdzięczni. Co tydzień dostaje setki listów i chce nieść tę pomoc jak najdłużej- mówi znajoma Elżbiety Jaworowicz.

Fani mogą więc odetchnąć z ulgą!

Elżbieta Jaworowicz/ screen youtube