Najnowsze doniesienia dotyczące koronawirusa. Coraz więcej znanych osobistości trafia do szpitala w ciężkim stanie. Jedną z osób zarażonych koronawirusem został Piotr Semka. Stan jednego z najpopularniejszych dziennikarzy jest poważny, trafił do szpitala. Internauci nie kryją niepokoju...

Trwająca od ponad roku pandemia groźnego i dynamicznie rozprzestrzeniającego się koronawirusa zbiera właśnie swoje największe żniwo. Mimo iż każdy ma cichą nadzieję na powrót do normalności, okazuje się, że w najbliższych tygodniach nie ma co na to liczyć...

Aktualnie w Polsce trwa trzecia fala pandemii, a każdego kolejnego dnia pobijane są rekordy zachorowań. Coraz więcej osób - a w tym znane osobistości - przekonują się o chorobie na własnej skórze. Jedną z takich osób jest Piotr Semka.

Wybitny dziennikarz trafił do szpitala, jego stan jest poważny

Piotr Semka właśnie trafił do szpitala zakaźnego z powodu zakażenia koronawirusem. Niestety, dziennikarz należy do osób, które COVD-19 przechodzą ciężko.

Mężczyzna musiał zostać podłączony do respiratora. Dziennikarka Magdalena Łysiak zaapelowała do Internautów o modlitwę za Semkę.

- Prosimy o modlitwy za red. Piotra Semkę, który leży pod respiratorem – brzmi wpis na Twitterze.