Całkiem nowe i bardzo zaskakujące informacje dotyczące jednej z par biorących udział w programie “Rolnik szuka żony” właśnie pojawiły się w sieci. Para za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała wspaniałą nowinę. Internauci są zaskoczeni! Niemalże nikt się tego nie spodziewał!
Program rozrywkowy “Rolnik szuka żony” od samego początku pojawienia się w Telewizji Polskiej wzbudzał niemałe zainteresowanie. Mimo iż przez wszystkie siedem edycji zdecydowana większość uczestników nie znalazła miłości podczas trwania programu, tak jednak niektórym los sprzyjał.

Jedną z uczestniczek, która znalazła miłość w “Rolniku” - choć w nieoczekiwany sposób - była Magdalena Bator. Kobieta niestety nie odnalazła wspólnego języka z trzema wybranymi kandydatami, lecz po odesłaniu ich do domów postanowiła raz jeszcze przejrzeć nadesłane jej listy.

Okazało się, że wśród nich znajdował się list od tego jedynego - Jakuba.

Wspaniała nowina!

Para od razu wpadła sobie w oko i niedługo po poznaniu się tworzyli szczęśliwy związek. Ostatnio na Instagramie Magdaleny pojawił się niesamowicie zaskakujący wpis.

Kobieta pochwaliła się, że wraz z Jakubem spodziewają się dziecka! Internauci nie kryją zdziwienia, lecz cieszą się razem z nimi i przesyłają gratulacje!