Najnowsze i nieprawdopodobne informacje dotyczące najbliższej rodziny Piotra Żyły właśnie pojawiły się w sieci. Rodzice skoczka ciężko pracują od wielu lat, a teraz przeżywają naprawdę ciężki czas... Nikt prędzej nie wiedział o tym, czym zajmują się jego rodzice. Co takiego zatem robią?

Jak wiadomo, Piotr Żyła jest jednym z najlepszych i najpopularniejszych skoczków naszej kadry. Mężczyzna zasłynął nie tylko z uwagi na spektakularne osiągnięcia, ale przede wszystkim ze względu na charakter, poczucie humoru i optymistyczne podejście do życia.

Nie każdy jednak zna rodzinę Piotra Żyły, a skoczek sam o tym niewiele mówi. Okazuje się, że rodzice skoczka od wielu lat prowadzą biznes, przy którym muszą się nieźle namęczyć... O co chodzi?

Własny pensjonat

Rodzice Piotra Żyły od niemalże dwudziestu lat prowadzą Pensjonat Źródełko w Ustroniu - niewątpliwie jest to bardzo ciężka praca, gdyż turystyka w górach ma się dobrze całym rokiem, a tym bardziej, kiedy jest to dom rodzinny słynnego skoczka.

Niestety, obecna sytuacja na świecie sprawiła, że rodzice Piotra Żyły nie mają tylu klientów, zatem nie znajdują się w najlepszej sytuacji. Skoczek z całą pewnością pomaga rodzicom w tak ciężkim czasie, aby ich rodzinny biznes przetrwał.