Najnowsze informacje prosto od jednej z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych par, która swoją miłosną przygodę rozpoczęła w kultowym programie rozrywkowym “Rolnik szuka żony”. Małgosia i Paweł pokazali zdjęcia z chrztu córki. Wyglądali wręcz obłędnie! Internauci są zachwyceni wyczuciem stylu - widać, że ich idole uwielbiają bawić się modą.

Jak wiadomo, program “Rolnik szuka żony”, który emitowany jest od kilku lat cieszy się nieustająca, a wręcz powiększającą się z każdą edycją sympatią ze strony widzów. Mimo że większości związków stworzonych w programie nie udaje się przetrwać w prawdziwym życiu, tak jest jednak kilka par, które aktualnie tworzą wspaniałą rodzinę.

Jedną z takich par, która jednocześnie jest uwielbiana przez Internautów jest Małgosia i Paweł, którzy pobrali się w roku 2018, a aktualnie tworzą szczęśliwą rodzinkę z dwójką dzieci.

Nie mogą także narzekać na brak popularności, ponieważ Małgosię na Instagramie obserwuje aż 165 tysięcy osób! Nic dziwnego, że chętnie dzielą się z fanami swoim życiem prywatnym. Ostatnio zamieszczone fotki wywołały prawdziwy szał!

Mają wyczucie stylu!

W rodzinie Borysewiczów ostatnio miał miejsce chrzest ich córeczki - z tej okazji Małgosia zamieściła pamiątkowe fotki. Internauci nie mogli się jednak napatrzeć na kreacje każdego z członków rodziny. Wszyscy wyglądali obłędnie - a te identyczne garnitury ojca i syna zrobiły furorę!