Zaskakujące informacje prosto z mediów społecznościowych. Na Twitterze po raz kolejny zawrzało między politykami! Tym razem spór toczył się między Krystyną Pawłowicz a Sylwią Spurek. O co poszło? Padły naprawdę mocne słowa!

Chyba każdy doskonale wie, że Twitter jest pewnego rodzaju “sceną”, na której niejednokrotnie rozgrywały się kłótnie i spory między osobistościami show – biznesu czy ze świata polityki. Krótka forma przekazu, jaką można zamieszczać na Twitterze jest wręcz “idealną” długością tekstu na wszelkie docinki czy zaczepki.

Ostatnio na tym portalu ponownie zawrzało - tym razem między Krystyną Pawłowicz oraz Sylwią Spurek, słynna z promowania diety bezmięsnej.

Poszło o kotleta schabowego!

Z okazji Dnia Mężczyzny Krystyna Pawłowicz opublikowała fotkę przedstawiającą kotleta schabowego. Sylwia Spurek zasugerowała sędzinie, żeby spróbowała czegoś wegańskiego - tak dla praw zwierząt. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać!

- Proszę Pani, świat (…) nie kończy się na źdźbłach trawy, kiełkach, plastykowym "mięsie" i natrętnych myślach o "gwałceniu" natury. Patrząc na wyniszczające - zwłaszcza dla wyglądu kobiet - efekty takich diet wolę od czasu do czasu polski schabowy, wątróbkę z cebulką i mielone –napisała Krystyna Pawłowicz.