Przyjaciele księżnej Sussex powiedzieli, że rodzina królewska używa problemów zdrowotnych księcia Edynburga jako pretekstu do trzymania jej „w kagańcu”.

Zagrywka chorobą księcia Filipa?

Książę Filip, który ma 99 lat, w zeszłym tygodniu przeszedł operację serca i nadal przebywa w szpitalu. Istnieje rosnąca presja na księcia i księżną Sussex, aby cofnęli wywiad CBS z Oprah, ponieważ książę Filip jest obecnie w szpitalu.

Przyjaciółka księżnej Sussex stwierdziła: „Nawet gdyby Meghan miała wybór przełożenia programu specjalnego Oprah, powiedziała, że ​​nie zrobi tego, ponieważ nie ma to absolutnie nic wspólnego z księciem Filipem i że to tylko wymówka pałacu, żeby założyć jej kaganiec. „Książę Harry nie ma nic do powiedzenia w tej sprawie. "Co zostało zrobione, to jest zrobione. „Meghan powiedziała, że ​​teraz cały świat może zobaczyć, co musiała znosić miesiącami.

„Żadnego wsparcia, a teraz nawet po drugiej stronie wody, nadal brak lojalności i wsparcia”. Nowy zwiastun kontrowersyjnego wywiadu pokazuje, że księżna Sussex sugeruje, że rodzina królewska „utrwala kłamstwa” na temat niej i jej męża, księcia Harry'ego.

Były pomocnik księżnej Diany twierdzi, że w rodzinie królewskiej narasta przepaść, która obejmuje „wielu nieszczęśliwych ludzi”. Patrick Jephson, były szef sztabu księżnej Walii, podzielił się swoimi przemyśleniami na temat księcia i księżnej Sussex, sugerując podobieństwa między sytuacją Harry'ego i Meghan a sytuacją Diany.

Pan Jephson rozmawiał z CNN przed wywiadem CBS Oprah. Powiedział: „Trzydzieści lat temu byliśmy w porównywalnej sytuacji, kiedy w rodzinie królewskiej otwierały się rozłamy i zaczynały się nasilać. „Wówczas było zaangażowanych wielu nieszczęśliwych ludzi, jestem pewien, że i teraz jest zaangażowanych wielu nieszczęśliwych ludzi”.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Poruszające słowa Danuty Holeckiej o koledze z pracy. Odszedł nagle pozostawiając w żałobie najbliższych i przyjaciół

Zerknij: Ministerstwo Zdrowia zakłada zmiany. Mają przyjść już po świętach. O czy mowa