Najnowsze informacje o córce zmarłego przed laty aktora, Waldemara Goszcza. 23 – letnia Wiktoria Goszcz właśnie została mamą! Fani nie kryją ekscytacji i z ogromną niecierpliwością czekają na pierwszą fotografię niemowlęcia!

Waldemar Goszcz przed laty był znanym aktorem oraz modelem, którego kariera dopiero nabierała rozpędu. Każdy podziwiał zdolności mężczyzny, a także jego nienaganną sylwetkę i urodę wróżąc mu świetlaną przyszłość i ogromną karierę.

Młodsza część społeczeństwa niestety nie miała okazji zobaczyć go na szklanym ekranie bądź poczytać w prasie, gdyż los sprawił, że aktor stracił życie w bardzo młodym wieku.

Waldemar Goszcz zginął tragicznie w wypadku samochodowym w wieku zaledwie 29 lat. Miał jedną córkę, Wiktorię, która dziś ma 23 lata i także zajmuje się modelingiem.

Byłby dumnym dziadkiem!

W sierpniu ubiegłego roku w mediach pojawiła się informacja o ciąży Wiktorii Goszcz – fani wręcz oszaleli! Nie mogli doczekać się, aż ujrzą niemowlę na fotkach. Kobieta oznajmiła, że będzie to syn!

Ostatnio Wiktoria Goszcz zamieściła na swoim Instastories zdjęcie wózka - wyraźnie widać, że znajduje się na pierwszym spacerze z synkiem.

Mimo iż młoda mama nie zamieściła jeszcze zdjęcia dziecka, fani są mocno podekscytowani i czekają na ten moment. Ponadto, składają 23 – latce wyrazy szacunku i gratulacje!