Lumpeksy mogą być skarbnicą prawdziwych perełek. Przekonała się o tym pewna kobieta, która kupiła z pozoru zwykłą kurtkę. Okazało się, że była warta niebotycznie wysoką kwotę! Internauci wręcz zaniemówili, kiedy zobaczyli, jaką zdobycz udało się jej “upolować”!

Jak wiadomo, w ostatnich latach sklepy z odzieżą używaną znacznie zyskały na popularności. Kiedyś sklepy tego typu nie były często odwiedzane ze względu na specyficzny zapach i brak porządku - ubrania często były w złym stanie oraz brudne.

Teraz zaś sprzedawcy przykładają większą uwagę co do wystawianych towarów - odzież jest zawsze wyprana, wyprasowana i posortowana. Ponadto, do częstszego odwiedzania sklepów sprzyja także motyw ekologiczny i chęć dawania drugiego życia ubraniom.

Czasem można znaleźć prawdziwe perełki!

Trzeba przyznać, że czasami w lumpeksach można znaleźć naprawdę wartościowe ubrania znanych światowych marek w śmiesznie niskich cenach.

Przekonała się o tym pewna kobieta, która pochwaliła się w sieci kurtką kupioną za 50 złotych. Jak sama wspomina, była to cena dość wysoka jak na “lumpeksowe standardy”, ale bardzo jej się podobała. Potem okazało się, że jej cena oscyluje w granicach... 2 tysięcy złotych!

Ponadto, opowiedziała także o tym, że kupiła nowe Conversy za 20 złotych oraz unikatową bluzę, której wartość także jest ogromna i prawie nigdzie nie można jej dostać.

Lumpeks/ pexels.com