Zaskakujące fakty prosto z rodziny Windsorów właśnie ujrzały światło dzienne. Kim była młodsza siostra królowej Elżbiety II? Księżniczka Małgorzata od zawsze żyła w cieniu, choć pragnęła zwracać na siebie uwagę wszystkich... Poznaj tę wyjątkową postać!

Jak wiadomo, brytyjska rodzina królewska jest najbardziej rozchwytywaną i interesującą rodziną na świecie. Ze względu na liczne skandale i kontrowersje rodzina wzbudza ciekawość mediów i społeczności z całego świata od dziesiątek lat.

Nic dziwnego, gdyż raz po raz do mediów wypływają kolejne, ciekawe fakty, o których nikt prędzej nie miał pojęcia. Nietrudno więc zauważyć, że rodzina skrywa wiele nieznanych jeszcze tajemnic...

Ostatnio na jaw wyszła historia księżniczki Małgorzaty, o której zawsze niewiele mówiono. Kim zatem była siostra królowej Elżbiety II?

Wzbudzała zainteresowanie i kontrowersję

Młodsza siostra królowej Elżbiety II, księżniczka Małgorzata była nad wyraz przebojową kobietą. Ze względu na niespotykaną urodę, pomimo iż zawsze była “gdzieś obok” miała ogromną pewność siebie i zawsze starała się być w blasku fleszy.

Prowadziła życie niezgodne z etykietą królewską, ponieważ uwielbiała imprezy i życie towarzyskie - była więc całkowitą przeciwnością niż jej rozważna i spokojna siostra, Elżbieta. Brytyjczycy pokochali Małgorzatę za to, że często potrafiła szokować - zachowaniem czy ubiorem pokazując tym samym, że nie ma zamiaru podporządkować się żadnym zasadom.