Najnowsze, zaskakujące informacje o rodzince Majdanów. Zarówno Małgorzata, jak i jej mąż Radosław pochłonięci są służbowymi obowiązkami i oboje załatwiają swoje sprawy na mieście. Małżeństwo nie zapomina jednak o ekologii i przemieszcza się jednym samochodem. Fani chwalą taką postawę!

Małgorzata Rozenek oraz Radosław Majdan stanowią jedną z najbardziej rozchwytywanych i gorących par polskiego show – biznesu. Nietrudno domyślić się także, że oboje nieźle zarabiają prowadząc własne działalności. Ostatnio pisaliśmy o tym, że - jak się okazuje – to Perfekcyjna Pani Domu zarabia więcej niż jej mąż.

Majdanowie pochłonięci służbowymi spotkaniami!

Mimo różnych zarobków jednak oboje pochłonięci są pracą, dlatego mają sporo na głowie - ostatnio paparazzi przyłapało małżeństwo na załatwianiu własnych spraw na mieście. Oboje odbyli kilka służbowych spotkań (osobno), po czym spotkali się na mieście i wrócili do domu samochodem Radosława.

Fani są zadowoleni, że para w pewnym stopniu dba o ekologię i nie porusza się dwoma osobnymi autami, lecz razem.

Przypomnijmy, że Radosław prowadzi własną firmę produkującą perfumy, zaś Małgorzata - poza działalnością w mediach społecznościowych - aktywnie działa w telewizji oraz niedawno założyła własną markę odzieżową. Nic więc dziwnego, że para ma tyle na głowie!