Biały dom ma nowych lokatorów. Okazuje się, ze Bidenowie wprowadzili się ze swoimi ukochanymi czteronożnymi przyjaciółmi. Psy Bidenów skradły już serca Amerykanów. Są naprawdę urocze!

Psy Bidenów już zadomowiły się w pałacu prezydenckim

Bidenowie są posiadaczami dwóch owczarków niemieckich – Majora i Champa. Psiaki cieszą się ogromną popularnością wśród Amerykanów. Media obiegły już pierwsze zdjęcia psów spacerujących po Białym Domu.

Jak poinformował rzecznik pary prezydenckiej Michael LaRosa, psiaki są oczkiem w głowie Bidenów. Na szczęście zadomowiły się już w nowym miejscu. Champ relaksuje się w swoim legowisku przy kominku a Major cieszy urokami ogrodu.

Champ jest ponad trzynastoletnim psiakiem. Bidenowie posiadają go od 2008 roku. Wnuki pary prezydenckiej nadały mu także urokliwy pseudonim Biden Sr.

Major to emerytowany psi ratownik. Bidenowie przygarnęli go ze schroniska. Psiak ma żyłkę no interesów. Inauguracja okazała się idealnym pretekstem do zbiorki na jego czworonożnych bezdomnych przyjaciół. Udało się zebrać ponad 200 tysięcy złotych.

Presidential Pet Museum od lat śledzi historie zwierząt w Białym Domu. Jak podaje aż 31 z 46 prezydentów wprowadziło się do rezydencji z pupilem.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 1 STYCZNIA WESZŁY W ŻYCIE KOLEJNE NOWE PRZEPISY. KAŻDY WŁAŚCICIEL DOMU JEDNORODZINNEGO BĘDZIE ZOBOWIĄZANY DO ZROBIENIA BARDZO WAŻNEJ RZECZY

O tym się mówi na świecie: JOE BIDEN KILKA LAT TEMU STRACIŁ DZIECKO. NOWY PREZYDENT USA UCZCIŁ PAMIĘĆ SYNA. JEGO PORUSZAJĄCE SŁOWA NA DŁUGO ZAPADNĄ W PAMIĘĆ

Z życia gwiazd: EDYTA HERBUŚ PRÓBUJE UDOWODNIĆ, ŻE CZYTANIE MOŻE BYĆ NAPRAWDĘ ATRAKCYJNE. NIESTETY, TO NIE KSIĄŻKA PRZYCIĄGA NAJWIĘKSZĄ UWAGĘ. ODWAŻNE ZDJĘCIE