Najnowsze informacje dotyczące Adama Małysza właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że kariera byłego sportowca ponownie nabiera tempa. Tym razem Małysz sprawdza się w nieco innej roli. Legenda skoków narciarskich nie kryje szczęścia z aktualnej sytuacji, w jakiej się znajduje!

Postać Adama Małysza jest wszystkim doskonale znana - mimo iż sportowiec przestał już być skoczkiem narciarskim kilka lat temu, to w dalszym ciągu każdy kojarzy go właśnie z tą zimową dyscypliną sportową.

Nic dziwnego, gdyż to właśnie dzięki niemu skoki narciarskie przez wielu zostały nazwane naszym zimowym sportem narodowym.

Niedawno pisaliśmy o tym, że właśnie minęło dwadzieścia lat od spektakularnego zwycięstwa Małysza na Turnieju Czterech Skoczni, które rozpoczęło tzw. Małyszomanię.

Ostatnio jednak kariera mężczyzny ponownie nabrała tempa – co teraz robi?

Adam Małysz w pełni szczęścia!

Jakiś czas temu Adam Małysz rozpoczął działalność w branży turystycznej. Niestety, z uwagi na trwającą pandemię plany te zostały pokrzyżowane.

Mimo wszystko skoczek nie załamuje się, ponieważ doskonale mu się wiedzie jako dyrektor kadry skoków narciarskich. W swój nowy zawód angażuje się w stu procentach, a swoje obowiązki wykonuje najlepiej, jak tylko potrafi.