Zaskakujące informacje dotyczące kobiety, która odegrała życiową rolę w czasach dzieciństwa. Mowa o głównej bohaterce Ani z Zielonego Wzgórza - jak zatem dziś wygląda Megan Follows? Internauci są pod wrażeniem! Wow!

Chyba nie ma na świecie osoby, która nie zna tej słynnej powieści o Ani z Zielonego Wzgórza - a przynajmniej o niej słyszała. Książka na stałe wpisuje się w zbiór lektur szkolnych, lecz mimo to jest także chętnie czytana bez obowiązku szkolnego.

Wiele lat temu powstała kultowa ekranizacja powieści o takim samym tytule – premiera odbyła się aż 36 lat temu, bo w roku 1985!

Tysiące osób, które obejrzały ten film nadal ma przed oczami małą dziewczynkę o rudych włosach, nie zdając sobie sprawy, że tytułowa Ania ma w rzeczywistości już... 52 lata! Jak wygląda dziś?

Fenomenalna przemiana Megan Follows!

Megan Follows, bo o niej mowa dziś ma 52 lata. Wiele osób zastanawia się na pewno, jak wygląda aktorka i co się z nią dzieje.

Aktualnie kariera aktorska kobiety nieco przycichła, lecz mimo to kobieta nadal pozostaje aktywna w mediach społecznościowych i uwielbiana przez fanów.

Wygląd Megan Follows zmienił się w dużym stopniu – co jest oczywiste, ponieważ w chwili występowania w filmie była dzieckiem. Teraz jednak, mimo dojrzałego wieku kobieta prezentuje się fenomenalnie! Wow!