Najnowsze informacje dotyczące wczorajszego konkursu skoków narciarskich w Zakopanem. Polscy zawodnicy znaleźli się na podium w konkursie drużynowym. Premier Mateusz Morawiecki skomentował zmagania sportowców. Co takiego powiedział polityk?

Jak wszyscy doskonale wiedzą, sezon skoków narciarskich powoli dobiega końca. Miesiące zimowe dla miłośników zimowych sportów są długo wyczekiwanym czasem w całym roku – nic dziwnego, ponieważ mamy tak wspaniałą i wykwalifikowaną kadrę skoczków, że nawet osoby niezainteresowane skokami chętnie oglądają i kibicują.

Gratulacje od Mateusza Morawieckiego

Wczorajszy konkurs drużynowy, który odbył się w Zakopanem na Wielkiej Krokwii zakończył się pozytywnie dla polskich skoczków - stanęli na podium i zajęli drugie miejsce. W związku z tym wspaniałym wynikiem wyrazy uznania i gratulacje napisał na Facebooku premier, Mateusz Morawiecki.

- Wygrywają indywidualnie, a teraz pokazują też, jaką siłą jest biało-czerwona drużyna! Wielkie gratulacje dla naszej reprezentacji skoczków narciarskich za mocne, 2 miejsce w konkursie! Wszystkim pokazują, co można osiągnąć ciężką pracą i wiarą w sukces! Oby forma chłopaków utrzymała się do końca sezonu!- napisał Mateusz Morawiecki.