Magda Gessler jest jedną z najlepiej zarabiających celebrytek w Polsce. Kobieta oprócz prowadzenia kulinarnego show „Kuchenne Rewolucje”, prowadzi także „Master Chefa”, angażuje się w wiele projektów reklamowych, ma swój kanał w serwisie YouTube i jest właścicielką kilku restauracji.

Dodatkowo kobieta ma udziały w firmie, która produkuje alkohole, posiada także swoją firmę „Ice Queen”, która wytwarza oraz sprzedaje lody.
Największą jednak popularność pani Magda uzyskała dzięki programowi „Kuchenne Rewolucje”, w którym czuwa nad rewolucjami w upadających restauracjach. Gessler służy radą i uczy kucharzy, jak prawidłowo przyrządzać dania.
Okazuje się, że mimo pandemii koronawirusa Magda Gessler nie zwalnia tempa. Ostatnio restauratorka była gościem "Dzień dobry TVN", gdzie opowiadała o reanimowaniu słabnących ze względu na pandemię restauracji. Okazuje się, że Magda Gessler w dalszym ciągu pracuje i pomaga upadającym restauracjom.
Kiedy Magda Gessler skończyła rozmowę z Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem postanowiła wstać i wyjść. Zaskoczeni prowadzący szybko wybrnęli z sytuacji zaznaczając, że Magda nie traci czasu i idzie ciągle do przodu.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ANDRZEJ PIASECZNY STRACIŁ PRACĘ W „THE VOICE SENIOR” TVP PRZEZ NAGRANIE Z URODZIN? UDOSTĘPNIŁ JEDNOZNACZNY WPIS I SZYBKO GO USUNĄŁ

Z życia gwiazd: EDYTA GÓRNIAK PRZEŻYWA TRUDNE CHWILE. PRZEZ NAGŁE ZDARZENIE TATA ARTYSTKI TRAFIŁ DO SZPITALA. CZEKA GO SKOMPLIKOWANA OPERACJA. CO SIĘ STAŁO