Kobieta przeżyła śmierć kliniczną. Była nie żywa przed trzydzieści minut. Zdecydowała się opowiedzieć o tym, co znajduje się pod drugiej stronie.

Podobno w życiu pewne są dwie rzeczy: śmierć i podatki. Tak, jak tego drugiego daje się niektórym uniknąć, tak pierwszego niestety nie.

Śmierć jest dla niektórych fascynującym tematem. Opowieść jednej z kobiet z pewnością ich zainteresuje.

anioł chce cię ostrzec, screen Google
anioł chce cię ostrzec, screen Google
anioł chce cię ostrzec, screen Google

Pewna kobieta miała poważny wypadek. Wraz z mężem i przyjaciółmi udała się na spływ kajakowy. Niestety kajak, którym płynęła kobieta przewrócił się i Mary przez 30 minut znajdowała się pod wodą bez możliwości złapania powietrza. Lekarzom udało się przywrócić Mary do życia. Ich zdaniem był to cud.

Mary Neal postanowiła opowiedzieć o tym co ją spotkało. Na podstawie jej opowieści powstał dokument. Jest on jednym z odcinków serialu dokumentalnego „Surviving Death” emitowanego na platformie Netflix.

Jak twierdzi Mary jej życie nie zależało od niej a od tajemniczych istot „po tamtej stronie”, które przekazały, że jej czas na Ziemi jeszcze się nie skończył. Co więcej tajemnicze istoty rozkazały Mery wracać na Ziemię, by wykonać swoją misję. Jej czas wówczas jeszcze się nie skończył.

Z opowiadań Mery wynika, ze kobieta miała czuć to, ze jej duch oddziela się od ciała i podróżuje w kierunku nieba. Kobieta nie była w stanie opisać tego, jak wyglądały tajemnicze istoty. Jak twierdzi była prowadzona przez usłana kwiatami drogę ku kopule. Wszystkiemu towarzyszyło ogromne szczęście.

Mary Neal „Surviving Death” Netflix
Mary Neal „Surviving Death” Netflix

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZY PO 17 STYCZNIA WRÓCIMY DO NORMALNOŚCI? WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO, ŻE RZĄD SZYKUJE DLA NAS NOWE OBOSTRZENIA. GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ PIOTR MÜLLER

O tym się mówi na świecie: POWSTANIE REJESTR ANTYSZCZEPIONKOWCÓW? PIERWSZY KRAJ W EUROPIE INFORMUJE O SPORZĄDZENIU SPISU OSÓB NIEZASZCZEPIONYCH NA KORONAWIRUSA