Jak podaje portal "Ofeminin", miesiąc w jakim przyszliśmy na świat może zdradzić wiele na nasz temat. Zdradzają na przykład to, jakie wady i zalety dostrzegają otaczające nas osoby. Sprawdź, co miesiąc urodzenia mówi o tobie!

Styczeń

Osoby urodzone w pierwszym miesiącu roku postrzegani są jako osoby, które zawsze muszą być pierwsze. Mają wielką ambicję, która pomaga im dojść do celu, niezależnie od tego, jak wiele przeszkód muszą po drodze pokonać. To właśnie upór i determinacja jest cechą, która budzi u innych podziw. Niestety nieustępliwość towarzysząca urodzonym w styczniu w kontaktach z ludźmi to często wymieniana wada.

Luty

Cechą osób urodzonych w lutym jest sceptycyzm. Inni postrzegaja ich jako zimnych. Najbardziej cenione są one za swoją ostrożność, która chroni ich przed popełnianiem błędów. Za wadę w ich przypadku podaje się odwoływanie planów, często w ostatniej chwili.

Marzec

Urodzeni w marcu charakteryzują się nieustraszonością i odwagą. Szybko podejmują decyzję, bez długiego rozwodzenia się nad wszystkimi "za" i "przeciw". Wyznają zasadę lepiej działać i żałować niż żałować, że się nie zadziałało.

Obchodzący urodziny w marcu zdobywają sympatię otoczenia swoją spontanicznością. Za największą ich wadę bliscy uznają podejmowanie niepotrzebnego ryzyka przy każdej nadarzającej się okazji.

Kwiecień

Osoby urodzone w czwartym miesiącu roku potrafią odnaleźć najdrobniejszy promyk nadziei w najczarniejszych chwilach. Charakteryzuje ich optymizm i pogoda ducha. Ich największą zaletą jest dostrzeganie wszystkich zalet danej sytuacji. Za wadę otoczenie wskazuje bagatelizowanie problemów.

Kalendarz/ Pixabay
Kalendarz/ Pixabay
Kalendarz/ Pixabay

Maj

Urodzeni w maju mogą pochwalić się niezwykłą intuicją, która szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku relacji międzyludzkich. Ich największą zaletą zdaniem otoczenia jest to, że dla bliskich zrobią absolutnie wszystko. Potrafią słuchać i znaleźć idealne rozwiązanie. Niestety ich wadą jest bycie wścibskimi. Muszą wiedzieć wszystko o każdym.

Czerwiec

Obchodzący urodziny w czerwcu są duszami towarzystwa. Potrafią ze wszystkimi znaleźć wspólny język. Są niezwykle ciekawymi osobami w rozmowie, co zawdzięczają swojej ciekawości świata i licznym zainteresowaniom. Ich wadą jest "słomiany zapał" w relacjach z bliskimi.

Lipiec

Lipcowi jubilaci charakteryzują się żelazną wprost konsekwencją. Cokolwiek sobie postanowią, dopną celu, czasem niestety zapominając o innych rzeczach. Za doprowadzanie swoich planów do końca cenią ich wszyscy. Wadą, jaką w nich dostrzegają jest zbytnie skupianie się na projektach, przez co cierpią ich pozostałe przedsięwzięcia.

Sierpień

Osoby urodzone w sierpniu charakteryzują się dużą dozą kreatywności. Jeśli zdecydują się na ścieżkę zawodową w branży kreatywnej osiągną wszystko. Nie wykluczone, że życie artysty jest właśnie dla nich. Ich zaleta to głowa pełna pomysłów, wada zaś to liczne pomysły, które nie doczekały się realizacji.

Kalendarz/ Pixabay
Kalendarz/ Pixabay
Kalendarz/ Pixabay

Wrzesień

We wrześniu rodzą sie osoby ceniące sobie porządek i poukładane życie. Czasami wręcz przesadnie. Otoczenie ceni ich za przygotowanie na wszelkie, nawet najmniejprawdopodobne scenariusze. Dzięki temu, że nic nie jest w stanie ich zaskoczyć, zawsze zachowują spokój. Niestety ludzie postrzegają ich jako chłodnych i sztywnych.

Październik

W październiku rodzą się prawdziwi domatorzy, co skutkuje czasem niesłusznie przypinaną im łatką nudziarzy. To mistrzowie gotowania, znawcy filmów do oglądnięcia i książek do przeczytania.

Cechą, za jaką otoczenie ceni osoby urodzone w październiku, jest ich inteligencja oraz otwartość na świat. Ich wadą w oczach bliskich jest zbytnia zachowawczość i brak odwagi do wychodzenia poza strefę komfortu.

Listopad

Urodzonych w listopadzie cechuje pesymizm. Mają wyjątkową zdolność do dopatrywania się aspetów sytuacji, które mogą sprawić, że podejmowane działania skończą się fiaskiem. Dzięki temu są osobami zapobiegawczymi, co cenią ich bliscy. Zawsze mają plan A, B, C, a nawet Z. Pomimo zapobiegliwości brakuje im wiary w siebie, co wielu uważa za ich największą wadę.

Kalendarz/ Pixabay
Kalendarz/ Pixabay
Kalendarz/ Pixabay

Grudzień

Osoby urodzone w grudniu podchodzą do siebie samych bardzo krytycznie, co może wynieść ich na sam szczyt lub ściągnąć na dno. Inni cenią w nich osiąganie spektakularnych sukcesów, bo zawsze wymagają od siebie więcej niż od innych. Niestety często narzekają, umniejszając swoje osiągnięcia, czym często wkurzają bliskich.

Sprawdziło się w waszym przypadku?

To też może cię zainteresować: Dalszy ciąg burzy wokół szczepień na koronawirusa. Lech Wałęsa deklaruje, że też zaszczepiłby się bez kolejki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krystyna Janda ma luksusowy dom. Szczepiona poza kolejnością aktorka mieszka w iście królewskiej willi, zdjęcia mówią same za siebie

O tym się mówi: Ogromny wyciek danych z wielkiej platformy zakupowej. Oszuści zdobyli miliony numerów kart. Kto powinien zastrzec kartę bankową