Zmiana nie musi nastąpić od razu. Dlaczego nie przyjąć w tym roku motta „Postęp, a nie doskonałość” i małymi krokami dążyć do kilku celów. Poniżej znajduje się lista postanowień, które nie są fizyką kwantową, ale mogą działać w ramach Twojego intensywnego stylu życia, tworzyć więcej wolności, stymulować kreatywność i ostatecznie pielęgnować więź z tymi, których kochasz i społecznością wokół ciebie.

Wytrwanie w postanowieniu musi wynikać z twojego wnętrza

źródło: YouTube
źródło: YouTube
źródło: YouTube

Postanowienie, niezależnie od tego, czy te noworoczne, czy "zwyczajne", aby było do zrealizowania, musi być realne, dopasowane indywidualnie do możliwości, a przede wszystkim musi być oparte na czynnikach wewnętrznych człowieka, nie z zewnątrz przez otoczenie.

Pij więcej wody, zamiast kawy i słodkich napojów

Wielu z nas nie pije tyle wody, ile potrzebujemy każdego dnia. A jednak jesteśmy tutaj, kolejny rok i kolejny rok, kiedy chcemy pić więcej wody, ale tak naprawdę nie wiemy, od czego zacząć. Zacznij od małych ilości, zastępując 1-2 napoje lub kawy dziennie wodą. Może zastąpisz drugą filiżankę kawy szklanką lub dwiema wody.

Co miesiąc coś nowego

Kto powiedział, że twoje postanowienie musi polegać tylko na jednej rzeczy. Jak mówią: „Różnorodność jest przyprawą życia”. Cóż, urozmaicaj swój nowy rok, wyznaczając sobie cel, aby co miesiąc próbować czegoś nowego. Jeśli jesteś smakoszem, może to być nowa restauracja, przepis lub składnik . Jeśli utkniesz w rutynie, być może zmiana trasy do pracy lub fryzury może być jedną z nowych rzeczy, których próbujesz.

Wspieraj lokalne restauracje

Po wyjątkowo trudnym roku dla branży restauracyjnej, teraz ważniejsze niż kiedykolwiek jest wspieranie ulubionych lokalnych miejsc. Niestety, po latach spędzonych w biznesie wielu z nich musi zamykać swoje drzwi, a społeczności tracą zszywki, które od dawna są kochane. Potraktuj to więc jako postanowienie dotyczące budowania społeczności wraz z celem, który łatwo jest zrealizować.

Staraj się kupować jak najwięcej bezpośrednio w restauracji, ponieważ wiele aplikacji dostarczających produkty drugiej i trzeciej strony pobiera dużą część zysków, co stanowi duży uszczerbek dla mniejszych restauracji rodzinnych.

Co o tym sądzisz? Masz już swoje nowe cele do zrealizowania w 2021 roku?

O tym sie mówi: Skandaliczne zachowanie nastolatków na cmentarzu. Trzech nieletnich zatrzymała policja

Zerknij: Sanepid pilnie poszukuje parafian, którym ksiądz z pozytywnym wynikiem testu na SARS-CoV-2 rozdawał komunię świętą