2020 rok dla większości z nas był bardzo trudny. W tym dziwnym okresie okazało się, że nic nie jest takie jak dawniej. Teraz wszyscy z utęsknieniem czekamy na 2021, licząc, że będzie bardziej łaskawy.

Niestety, już teraz pojawiają się pierwsze sygnały, że przyszły rok także nie będzie łatwy. Mówił o tym m.in. Krzysztof Jackowski, który sugeruje, że będzie on jeszcze gorszy. Teraz wtóruje mu także Craig Hamilton-Parker, jasnowidz nazywany „współczesnym Nostradamusem”.

Craig Hamilton-Parker. Źródło: Youtube Craig Hamilton-Parker
Craig Hamilton-Parker. Źródło: Youtube Craig Hamilton-Parker

Jasnowidz roztacza przygnębiający obraz 2021 roku

Portal o2 zauważa, że jego proroctwo, które ma szansę się spełnić, jest niezwykle przygnębiające. Jasnowidz z Wielkiej Brytanii, Craig Hamilton-Parker, przewiduje bardzo ciężki czas. Jego zdaniem 2021 rok może przynieść… armagedon.

Uważa on, że pandemię przeczuwał w 2017 roku, podobnie, jak Brexit oraz wygraną… Donalda Trumpa. Zdaniem Craiga Hamiltona-Parkera jego zwolennikom uda się dowieść oszustw wyborczych i choć nie będzie wtórnych wyborów, to Trump będzie miał większy posłuch m.in. w mediach niż faktyczny prezydent Stanów Zjednoczonych.

Co więcej, zdaniem jasnowidza Unia Europejska nie będzie sobie dobrze radziła, szczególnie gospodarczo, tak samo zresztą USA. Jest duża szansa, że UE przestanie istnieć!

Craig Hamilton-Parker. Źródło: Youtube Craig Hamilton-Parker
Craig Hamilton-Parker. Źródło: Youtube Craig Hamilton-Parker

Uważa także, że zbrojne konflikty na Bliskim Wschodzie będą coraz poważniejsze, a na świecie dojdzie do wielu politycznych skandali. Jego zdaniem w dalszym ciągu będą panować choroby, a sytuacja będzie coraz bardziej napięta.

Myślicie, że ma rację, czy jego przewidywania nie brzmią wiarygodnie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: „ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA”: ŁUKASZ I OLIWIA SIĘ ROZWODZĄ! TEŚCIOWA UCZESTNICZKI PROGRAMU WBIŁA JEJ SZPILĘ? MOCNE SŁOWA KOBIETY WOBEC SYTUACJI

O tym się mówi w Polsce: JANOWIDZ WOJCIECH GLANC PODZIELIŁ SIĘ NIEPOKOJĄCĄ WIZJĄ. JEGO ZDANIEM 2021 ROK PRZYNIESIE COŚ GORSZEGO NIŻ PANDEMIA. CZEGO POWINNIŚMY SIĘ SPODZIEWAĆ

O tym się mówi na świecie: POWSTANIE REJESTR ANTYSZCZEPIONKOWCÓW? PIERWSZY KRAJ W EUROPIE INFORMUJE O SPORZĄDZENIU SPISU OSÓB NIEZASZCZEPIONYCH NA KORONAWIRUSA

Z życia gwiazd: MARYLA RODOWICZ ZACHWYCIŁA SWOICH FANÓW. UPRZEDZIŁA, ŻE W SYLWESTRA NIE WYSTĄPI W TELEWIZJI, ALE MIAŁA DLA NICH NIESPODZIANKĘ. O CO CHODZI