Sarah poddała się dokładnym badaniom w szpitalu. Lekarz postawił rozczarowującą diagnozę — niepłodność.

Para była zrozpaczona, ale znalazła wyjście z sytuacji. Postanowili adoptować dziecko. Faktem jest, że w Stanach Zjednoczonych kobiety mogą porzucić dziecko, będąc w ciąży i zdecydować, komu przekażą noworodka.

Para znalazła taką kobietę. Okazało się jednak, że była w ciąży z trojaczkami. Ta wiadomość nie wystraszyła pary, ale wręcz przeciwnie, ucieszyła ponieważ od dawna marzyli o dużej rodzinie.

W efekcie kobieta urodziła dwie dziewczynki i jednego chłopca. Jak się później okazało rodzina Sary miała już wkrótce ponownie się powiększyć.

Okazało się, że Sarah jest w ciąży. Podczas pierwszego USG para dowiedziała się, że będą mieli bliźniaki. W rezultacie Sarah urodziła parkę chłopca i dziewczynkę.

Rok później Sarah ponownie zaszła w ciążę. Tym razem był to chłopiec. W rezultacie w zaledwie 3 lata Sarah i Andy zostali rodzicami szóstki dzieci, dlatego są bardzo szczęśliwi!

To też może cię zainteresować: Niesamowita historia kobiety, która spędziła w ekstremalnym warunkach ponad 70 lat. Odciętej od świata staruszce pomógł pewien miliarder. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Majdanowie zachwycają świąteczną sesją zdjęciową. Internauci są pod ogromnym wrażeniem, zwłaszcza jednego. O czym mowa

O tym się mówi: Spór Roberta Lewandowskiego i jego agenta nadal trwa. Cezary Kucharski ostro odpowiada na zarzuty piłkarza. W tle duże pieniądze