Aby znalezione na ulicy pieniążki przyniosły szczęście.

Niedawno wieczorem, w paskudnym deszczu, wróciłem bardzo zmęczony pracą, pogrążony w myślach, skąd wziąć pieniądze na kolejną wpłatę za laptopa na kredyt. Pensja miała być dopiero za 3 dni.

Musiał bym ponownie wycofać się z karty kredytowej. W żaden sposób nie radzę sobie z tymi finansami!

I tu widzę — tuż przede mną jest banknot 100 złotych, złożony na pół i przeciągnięty gumką. Zupełnie nowe i całkowicie suche, chociaż wszystko wokół było mokre i brudne.

Na początku chciałem przejść obok, a potem przypomniałem sobie opowieści mojej babci o tym, co zrobić z tym, co zostało znalezione tuż pod stopami.

Wbrew temu, co mówią inni, nie można omijać pieniędzy, ani pierścionków na drodze, powiedziała, że ​​należy je zabrać, ale należy przestrzegać pewnych zasad, aby nie zrobić sobie krzywdy.

Monet i banknotów nie należy wkładać do portfela, ale po prostu do kieszeni lub torbiy, przynieść do domu, wytrzeć wilgotną szmatką i położyć na stole pod obrusem, należy ustawić do góry nogami i pozostawić tam, przyciągając pieniądze do domu. Nie można ich wydać, nawet jeśli istnieje wielka pokusa!

Pierścienie muszą być również podniesione, w żadnym wypadku niemierzone na palcu! Opłucz pod bieżącą wodą i załóż jedwabny sznur lub niedrogi łańcuszek i zawieś na oknie lub w pobliżu drzwi. Ten łańcuch zamknie krąg i całą starą energię pierścienia i nie wypuści szczęścia z domu.

W domu moich rodziców wisi złoty pierścionek z czerwonym kamieniem, znaleziony kiedyś nad morzem. Wierz lub nie, ale nigdy w życiu nie słyszałem, by moja matka i ojciec narzekali — żyją, że tak powiem, dusza za duszą!

Poradziła również, aby podnieść pióra, które leżą na drodze — to również przynosi obfitość. Noś je w torbie. A takie pióro, które leciało tuż przed twoją twarzą, trzeba złapać i włożyć do portfela. Przetestowane — pieniądze przychodzą szybko.

A oto kolejna rada, której udzieliła mi babcia — jeśli podbiegnie mały kotek, zdecydowanie powinieneś go podnieść. Jest wysyłany, aby chronić przed czymś nieprzyjemnym i niebezpiecznym!

Ale nie musisz brać dorosłego kota, pożądane jest, aby dać mu coś do jedzenia. Ale jeśli kot przyjdzie kilka razy — to znak! Tylko kot powinien iść i przyjść do domu.

A więc co do tego rachunku-podniosłem banknot, przyniosłem do domu, wytarłem i położyłem pod obrusem. A potem zaczęły się cuda!

To też może cię zainteresować: Niesamowita historia kobiety, która spędziła w ekstremalnym warunkach ponad 70 lat. Odciętej od świata staruszce pomógł pewien miliarder. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Majdanowie zachwycają świąteczną sesją zdjęciową. Internauci są pod ogromnym wrażeniem, zwłaszcza jednego. O czym mowa

O tym się mówi: Spór Roberta Lewandowskiego i jego agenta nadal trwa. Cezary Kucharski ostro odpowiada na zarzuty piłkarza. W tle duże pieniądze