"Super Express" podał właśnie, że była żona Daniela Martyniuka opublikowała na swoim koncie na Facebooku ważną deklarację odnosząc się do okresu Świąt Bożego Narodzenia i kontaktów jej córki z babcią Danutą i dziadkiem Zenonem.

O czym jest ostatni wpis Eweliny Golczyńskiej na Facebooku?

źródło: Super Express
źródło: Super Express
Super Express

"Super Express" w wigilijny poranek opublikował artykuł o wspaniałomyślnej deklaracji Eweliny Golczyńskiej, byłej żony Daniela Martyniuka, że nie zamierza ograniczać babci i dziadkowi kontaktów z ich wnuczką Laurą. Jak podkreśliła według tabloidu, dla dobra najbliższych, w tym świątecznym okresie, a tym bardziej w tak trudnym na całym świecie czasie, warto podjąć próbę stłumienia smutków i żali, by w przyszłości być w stanie wracać wspomnieniami do tego czasu z czystym sumieniem.

Ponad to, miała w tym wpisie zaznaczyć, że kobieta zostając matką, wywiera na swoje dziecko wpływ swoimi decyzjami, dlatego uważa, że dobro jej córki Laury jest ważniejsze, niż egoistyczne dbanie o własne interesy. Jak dodała, każde dziecko ma prawo, by poznawać swoich krewnych, by w przyszłości być w stanie wyciągnąć własne wnioski i zdecydować komu poświęci swój czas.

Gdy jednak wejdzie się na jej facebookowy profil, najnowszym wpisem jest ten z 29 września bieżącego roku, a jego treść dość mocno odbiega od tego, co podał "Super Express".

Bardzo podziękowała za wiele słów wsparcia, które każdego dnia kierowane są pod jej adresem prosząc jednocześnie o uszanowanie prywatności jej całej rodziny.

Podkreśliła stanowczo, że nie zamierza udzielać wywiadów, komentować tego, co pisze o niej prasa, ani postępowania jej byłego męża Daniela Martyniuka. Przypomniała też, że choć każdy postępuje wedle własnego sumienia, oraz cieszy się wolnością słowa, jest ona ograniczona prawnie, z czego skorzysta, gdy zajdzie taka konieczność.

Co o tym sądzicie? Czy była żona Daniela Martyniuka mogłaby mieć więcej, niż jedno konto na Facebooku?

O tym się mówi: Władysław Balicki z drugiej edycji "Sanatorium Miłości" przeżył bolesne chwile. Co się stało

Zerknij: Skandaliczne zachowanie nastolatków na cmentarzu. Trzech nieletnich zatrzymała policja