Poznaj nieznane dotąd informacje o kultowej produkcji “Kevin sam w domu”. Co dzieje się z ogromną posesją, w której działa się akcja? Okazuje się, że popularny dom jest posiadłością prywatną, ale przez minione lata zmienił się nie do poznania. Jak teraz wygląda?

Chyba nie ma na świecie nikogo, kto by nie znał tej kultowej produkcji sprzed trzydziestu lat, jaką jest “Kevin sam w domu”, a także drugiej części przygód małego chłopca “Kevin sam w Nowym Jorku”.

Mimo że od pojawienia się filmu na ekranach telewizorów minęło sporo lat, a wszyscy aktorzy wyglądają już zupełnie inaczej bądź porzucili aktorstwo, produkcja wpisała się niejako w tradycję Świąt Bożego Narodzenia w wielu krajach.

Tysiące osób nie wyobraża sobie świąt bez “Kevina”. Okazuje się, że i w tym roku stacja Polsat, tradycyjnie wyświetli kultowy film.

Co jednak przez całe trzydzieści lat działo się z ogromną posesją, w której rozgrywała się akcja?

Dom jest posiadłością prywatną!

Jak podają media, dom przez cały czas (nawet podczas kręcenia filmu) był posiadłością prywatną należącą do Cynthii Abendshien. Kiedy nagrywano poszczególne sceny, właścicielka wraz z mężem... przebywali w innym pomieszczeniu!

W roku 2012 dom sprzedano innemu właścicielowi za 1,5 miliona dolarów, lecz warto spojrzeć na poniższy film, który przedstawia aktualny wygląd wnętrz. Wow, są zupełnie inne niż w filmie!