Najnowsze informacje wprost z rodziny Majdanów! Rodzinna sielanka trwa w najlepsze. Wspólnie wybrali się na spacer po stolicy pośród świątecznych ozdób i świateł - wyglądają na szczęśliwą rodzinę!

Jak wszyscy wiedzą, od samego momentu ogłoszenia światu przyjścia na świat małego Henryka, Majdanowie stali się jeszcze większym obiektem zainteresowań mediów niż zazwyczaj.

Nic więc dziwnego, że Małgorzata Rozenek – Majdan raz po raz publikuje fotki przedstawiające jej życie prywatne oraz sielskie chwile spędzone z całą rodzinką.

Niedawno Perfekcyjna Pani Domu publikowała swoje przygotowania do świąt - monumentalna choinka oraz mnóstwo przepięknych ozdób oznaczają, że rodzina jest już chyba w pełni przygotowana na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. W miniony weekend znaleźli więc czas na wspólny spacer po starówce.

Rodzinna sielanka w stolicy!

W ubiegłą sobotę cała rodzina Majdanów wybrała się na długi spacer po warszawskim starym mieście, gdzie znajdują się liczne świąteczne instalacje i ozoby. Fani byli zachwyceni tym widokiem!

- Piękna ta nasza Warszawa, koniecznie idźcie na spacer, póki jeszcze wolno. Trakt Królewski pięknie oświetlony. Plac Zamkowy aż skrzy. Dzieci były zachwycone a Henryś to nawet nie mrugał bo nie chciał, tracić z oczu te cuda, wspaniały pomysł na weekendowy, rodzinny spacer – napisała.