Fotografia z czasów dzieciństwa opublikowana przez jedną z najpopularniejszych osobistości polskiego show – biznesu właśnie ujrzała światło dzienne. To zdjęcie robi w sieci prawdziwy szał! Każdy koniecznie musi je zobaczyć - kto jest na zdjęciu?

Gwiazdy i celebryci nie od dziś pokazują swoje fotki z dzieciństwa. Nic w tym dziwnego, fani są niezmiernie ciekawi, jak wiele lat temu wyglądali ich idole.

Podczas trwającej od miesięcy pandemii i siedzenia w czterech ścianach publikowanie zdjęć z przeszłości tym bardziej stało się modnym trendem. Ostatnio na popularnym serwisie Instagram powstała nowa zabawa – obserwatorzy muszą zaproponować czas, z jakiego pochodzi fotka, a ich idol musi takie zdjęcie wstawić.

Przykładowo: zdjęcie, na którym idol ma inny kolor włosów, na którym ma 15 lat czy robi śmieszą minę.

Ostatnio w sieci pojawiło się zdjęcie z dzieciństwa pewnej znanej osobistości, która zupełnie nie przypomina siebie... no, może oprócz jednego elementu. Jakiego?

Włosy wszystko zdradziły!

Kim jest ta urocza dziewczynka o długich, kręconych włosach? To Magda Gessler! Pomimo że aktualnie restauratorka wygląda zupełnie inaczej niż w dzieciństwie, tak jej bujne loki pozostały niezmienione! Fani uwielbiają takie porównania!

Magda Gessler/ plotek.pl
Magda Gessler/ plotek.pl
Magda Gessler/ plotek.pl