Najnowsza opublikowana przez Agnieszkę Kaczorowską fotografia wywołała w sieci prawdziwą burzę i zawziętą dyskusję pomiędzy internautami. O co chodzi? Co takiego jest na fotce? Fani snują przeróżne domysły i spekulacje...

Agnieszka Kaczorowska jest jedną z najbardziej popularnych i uwielbianych przez tysiące Polaków aktorek w kraju. 28 – letnia kobieta poza niesamowitym talentem aktorskim może pochwalić się również umiejętnością tańca, którą rozwija od dziecięcych lat.

Aktorka zyskała popularność przede wszystkim dzięki udziałowi w kultowym serialu polskim “Klan”, a także “Na dobre i na złe”.

Życie zawodowe kobiety rozwija się dynamicznie, ale okazuje się również, że i prywatnie kobieta czuje się spełniona i szczęśliwa.

W roku 2018 poślubiła Macieja Pelę, a w tym samym roku na świat przyszła ich córeczka Emilia. Ostatnio opublikowana fotka sprawiła, że fani zaczynają snuć pewne podejrzenia...

Czy to oznacza, że rodzina się powiększy?

Agnieszka Kaczorowska za pośrednictwem mediów społecznościowych wczoraj, 18 grudnia 2020 roku opublikowała fotkę, której opis mówi sam za siebie “Dziś dla nas wyjątkowa data...Ale to długa historia...”.

Fani zaczęli zatem spekulować, co kryje się za tym tajemniczym opisem. Pojawiły się podejrzenia, że być może para spodziewa się dziecka? A może data oznacza pierwszą randkę lub zaręczyny?