Zaskakujące, nieznane dotychczas fakty dotyczące małżeństwa Agaty Młynarskiej właśnie ujrzały światło dzienne. Kobieta wyznała nieprawdopodobną historię, jak poznała aktualnego partnera. To wręcz nie do wiary! Fani są w szoku!

Agata Młynarska należy do grona najpopularniejszych i najbardziej uznanych dziennikarek i prezenterek telewizyjnych w Polsce. Pomimo bardzo udanego życia zawodowego, prywatnie jednak przez wiele lat ponosiła klęski w kolejnych związkach... do czasu.

Trzecie małżeństwo przyniosło jej prawdziwe szczęście

Kobieta była w dwóch nieudanych małżeństwach oraz jednym nieformalnym związku, lecz dopiero trzecie małżeństwo zawarte w roku 2014 pokazało, że to ten jedyny mężczyzna. Prezenterka zdradziła historię, jak się poznali – to prawdziwe przeznaczenie!

Agata Młynarska wyznała, że z Przemysławem Schmidtem poznali się w roku 2012 na Jubileuszu Polsatu. Przyznaje, że od samego początku imprezy miała dziwne przeczucie, że pozna kogoś wyjątkowego...

- Szykując się na scenę Teatru Wielkiego z okazji Jubileuszu Polsatu, miałam nieodparte, przedziwne uczucie, że spotkam w ten wieczór mężczyznę mojego życia. Jak bardzo to jest niedorzeczne wiem tylko ja a jednak tak się stało. - mówiła Agata Młynarska.