Najnowsze, rodzinne zdjęcie opublikowane przez Michała Szpaka w mediach społecznościowych niesamowicie porusza. Internauci są zachwyceni tym, że gwiazdor ma tak dobre relacje z bliskimi.

Michał Szpak należy do grona najbardziej popularnych, ale i zaskakujących gwiazd młodego pokolenia. 30 – latek został zauważony i doceniony przez szerszą publiczność w roku 2011 w programie “X Factor” i właśnie udział w show otworzył mu drogę do kariery.

Rozpoznawalność przyniosły mu nie tylko zadziwiająca barwa głosu i umiejętności wokalne, lecz także nierzadko wzbudzający kontrowersję image. Mężczyzna słynie z odważnego wyglądu, a elementy jego wyglądu często można uznać jako “damskie”, np. Buty na wysokim obcasie, długie pofalowane włosy, pomalowane paznokcie czy makijaż.

Mimo przeciwności ma naprawdę spore grono fanów!

Michał Szpak w związku ze swoim odważnym stylem bycia spotkał się z ogromną zawiścią i tak zwanym hejtem, lecz mimo to wierne grono fanów podziwiających jego talent nadal go wspiera i śledzi jego poczynania w mediach społecznościowych.

Ostatnio opublikowana na Facebooku fotografia poruszyła niemal wszystkich! Michał Szpak opublikował fotkę ze swoim ojcem, a po opisie można stwierdzić, że utrzymuje z rodziną niezwykle dobre relacje. Fani są zachwyceni!