Najnowsze, zaskakujące fakty o Stanisławie Celińskiej właśnie ujrzały światło dzienne. Kobieta w szczerej wypowiedzi wyznała całą prawdę o swoim życiu prywatnym, które nie było usłane różami... Aktorka musiała pokonać wiele przeciwności losu, aby znaleźć się tu, gdzie jest.

Stanisława Celińska należy do grona najbardziej popularnych aktorek polskiej sceny zarówno teatralnej, jak i filmowej. Artystka jest także wysoko cenioną wokalistką uwielbianą zwłaszcza przez starsze pokolenia.

Pomimo tak bogatego życia zawodowego, kobieta musiała przezwyciężyć wiele przeciwności losu...

Ciężkie czasy dzieciństwa, problemy z alkoholem

Stanisława Celińska wyznała, że straciła ojca mając zaledwie trzy lata, a jej matka nie radziła sobie z samotnym wychowywaniem córki. Ponadto, w domu kobiety nieustannie przewijał się alkohol. Na szczęście pojawiła się babcia, która pomogła w wychowywaniu małej Stanisławy.

To dzięki niej dziewczynka pierwszy raz poszła do Kościoła i występowała w jasełkach - to wzbudziło w niej pasję do aktorstwa. Po debiucie na szklanym ekranie “zasmakowała sławy”, po czym popadła w alkoholizm i zaczęła tracić propozycje aktorskie.

Z nałogiem poradziła sobie dopiero w wieku 41 lat, a jej życie i kariera aktorska ponownie nabrało tempa! Teraz, w wieku 73 lat jest szczęśliwa i spełniona.