Zaskakujące informacje o rodzinie Lecha Wałęsy. Niemalże nikt dotychczas nie wiedział, z jak wielkim nałogiem boryka się jego syn. Poruszająca wypowiedź byłego prezydenta jest bardzo przykra...

Lech Wałęsa, prezydent Polski sprawujący swój urząd w latach 1990 – 1995 bardzo chętnie udziela wywiadów, a także pozostaje aktywny w mediach społecznościowych i w stałym kontakcie z fanami.

Ostatnio wypowiedział się na temat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Jego wypowiedź zasmuciła wszystkich...

Syn Lecha Wałęsy zmaga się z dużym problemem

Jak wyznaje Lech Wałęsa, zazwyczaj podczas świąt w ich domu panuje radosna atmosfera, ponieważ z racji, że były prezydent doczekał się aż ośmiorga potomstwa, dom podczas wigilii zawsze był pełny.

W tym roku jednak postanowili sprawić nietypowy prezent dla Sławomira, 48 – letniego syna polityka, który od wielu lat zmaga się z alkoholizmem. Nałóg sprawił, że jego rodzina całkiem się rozpadła.

Lech Wałęsa oznajmił, że wraz z całą rodziną planują wysłać go na odwyk, ponieważ problem jest naprawdę poważny.

- Jestem zdecydowany, bo inne środki nie skutkują, choć on jest dość inteligentny. I zapraszam oczywiście mojego syna na święta. Dziecko jest zawsze dziecko niezależnie od tego w jakim stanie jest. Przykro mi bardzo, że nie możemy go wyleczyć, ale może post i modlitwa kiedyś go wyleczą mówi były prezydent.

Lech Wałęsa/ screen YT
Lech Wałęsa/ screen YT
Lech Wałęsa/ screen YT