Wiele razy pisaliśmy już o enigmatycznej, a wręcz burzliwej relacji Martyny Gliwińskiej z Jarosławem Bieniukiem. Mężczyzna jest piłkarzem, który należy do reprezentacji Polski.

Przez lata związany był z aktorką Anną Przybylską, lecz jej śmierć w roku 2014 sprawiła, że sportowiec pozostał z trójką dzieci - Oliwią, Szymonem oraz Janem.

Po śmierci żony Jarosław Bieniuk był w bardzo burzliwym i medialnym związku, pełnym kłótni i ponownych zgód z Martyną Gliwińską, z którą ma syna Kazimierza. Chłopiec przyszedł na świat dziewięć miesięcy temu i fani myśleli, że dziecko połączy zwaśnionych rodziców, lecz mimo wszystko para nie pogodziła się, a związek nie przetrwał.

Kilka miesięcy temu Jarosław Bieniuk zaczął być widywany z nową partnerką, nieco młodszą od niego modelką Zuzanną Pactwą. Nietrudno zauważyć, że para darzy siebie sporym uczuciem.

Martyna Gliwińska spędza radosne chwile z dzieckiem

Mimo licznych komplikacji w relacji z ojcem dziewięciomiesięcznego Kazika, Martyna Gliwińska pozostaje szczęśliwą mamą i raz po raz publikuje w sieci chwile swojego macierzyństwa.

Fani ogromnie ją wspierają na każdym kroku. Ostatnio publikowane nagrania oraz zdjęcia dosłownie wywołują uśmiech na twarzy.