Zofia Zborowska nie jest osoba, która dzieli się bardzo wiadomościami prywatnymi w wywiadach. Jednak ten jeden był inny, a Zborowska wyjawiła na nim na przykład informację o pierwszym razie czy zaręczynach z Andrzejem Wroną.

Para jest już małżeństwem od roku. Dokładne rok temu w sierpniu Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub. Niewiele osób wiedziało, tym bardziej internauci, którzy dowiedzieli się dopiero ze zdjęć po ślubie.

Zofia Zborowska jednak po jakimś czasie wyjawiła znacznie więcej. Wyjawiła, że szła do ołtarza gdy w tle grano muzykę z filmu ,,Król Lew” a do ołtarza, jak to w tradycji, prowadził ją tata.

źródło: screen youtube

Więcej wyjawiła w filmiku z wywiadem na kanale YT Izabeli Janachowskiej. Zdradziła kulisy związku i podzieliła się też paroma informacjami szczegółowo, jak nigdy dotąd! Wspomniała także o całowaniu, randkach i o tym jak musiał ją zdobyć i czekać aż do 16 randki aż pójdą do łożka!

Te pikantne szczegóły wyjawiła na kanale YT. Ale podzieliła się też ważnymi refleksjami , które mogą dotyczyć każdego. Następnie opowiedziała też o zaręczynach i planowaniu wspólnej przyszłości. Oświadczył się jej w urodziny i jak opisuje, Wrona podjechał pięknym autem firmy Maybach, w środku z szampanem, pojechali pod Warszawę i zabrał ją… do helikoptera i wylądowali na mazurach! Tam ukochany się oświadczył.

Może cię zainteresować: Dobre wieści dla fanów Bandziorka z programu "Chłopaki do wzięcia". Los się w końcu do niego uśmiechnął. O co chodzi

w tym tygodniu:Beneficjenci programu 500 plus nie kryli przerażenia. Czy wypłaty świadczenia zostaną wstrzymane? Ministerstwo odpowiada

Warto wiedzieć:Zaskakujące informacje dotyczące obostrzeń. Mają trwać nawet do końca marca