Mówi się, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Czasami zdarza się tak, że jesteśmy świadkami dziwnych zjawisk. Najczęściej chodzi o często powtarzające się liczy czy godziny. Prawie każdemu z nas zdarzyło się przez pewien czas budzić o tej samej porze lub zerkać na zegarek, który wskazywał te samą godzinę. Jaka jest tego przyczyna?

Budzisz się ciągle o tej samej porze? To nie jest przypadek. Koniecznie sprawdź z czym masz do czynienia!

Budzisz się między 21:00 a 23:00.

W tym okresie często ludzie zasypiają i nagle się budzą. Najprawdopodobniej oznacza to poważny stres emocjonalny. Zrelaksuj się i spróbuj medytować.

Budzisz się między 23:00 a 1:00

W medycynie chińskiej zauważa się, że w tym okresie aktywowana jest praca pęcherzyka żółciowego. Jeśli obudzisz się w tych godzinach, najprawdopodobniej doświadczyłeś frustracji emocjonalnej. Zrozum siebie i znajdź przyczynę tego stanu. Naucz się wybaczać sobie i ludziom.

Budzisz się między 1 a 3 w nocy

Osoby, które budzą się w tym czasie, mają problemy z wątrobą. Dodatkowo ludzie budzący się w tych godzinach mają problemy ze złością. Reakcja zapalna i agresja nie dają twojemu organizmowi spokojnie się wyspać. Staraj się częściej pić zimną wodę i mniej reagować na bodźce zewnętrzne.

Budzisz się między 3 a 5 rano

Jeśli budzisz się miedzy 3 a 5 rano oznacza to, że coś cię dręczy lub jesteś smutny. Aby poczuć się lepiej zacznij oddychać. Najlepiej praktykować to przed snem wówczas pozwoli ci się uspokoić. Uważa się również, że ci, którym brakuje wiary, budzą się w tym czasie. Nadaj swojemu życiu sens, a wszystko będzie dobrze.

Budzisz się między 5 a 7 rano

W tym czasie następuje aktywacja przepływu energii w jelicie grubym. Jeśli budzisz się w tym czasie, prawdopodobnie masz jakieś blokady emocjonalne. Lekkie ćwiczenia rozciągające pomogą zasnąć.

O tym się mówi w Polsce: CZY NAJSTARSI POLACY MOGĄ SIĘ SPODZIEWAĆ NOWEGO PROGRAMU WSPARCIA? TO JUŻ POTWIERDZONE! BĘDZIE ZUPEŁNIE NOWA POMOC DLA SENIORÓW. MOWA O 40 MLN ZŁOTYCH

O tym się mówi na świecie: KSIĘŻNA DIANA ZŁAMAŁA KRÓLEWSKIE TRADYCJE ŚWIĄTECZNE PODCZAS PIERWSZYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II. CO SIĘ STAŁO

Z życia gwiazd: KSIĘŻNA KATE I KSIĄŻĘ WILLIAM ZDECYDOWALI SIĘ NA WYJĄTKOWY GEST Z OKAZJI BOŻEGO NARODZENIA. TO ŚWIĄTECZNA NIESPODZIANKA DLA DROGICH PARZE OSÓB