Cytuję:

Niewdzięczna rzeczywistość: mam 40 lat, mieszkam w Rzymie, mam męża i mam siedmioletniego syna. Moi rodzice mieszkają na prowincji Rosji, narzekają na lód, zimno, cały czas chorują i nie mają nikogo do pomocy, proszą o możliwość wprowadzenia się do mnie. Bardzo mi ich żal, ale rozumiem, że wtedy jakość naszego życia znacznie spadnie ...

Nie chcę narzekać na tysiące trudności w przeżyciu tutaj. Teraz jestem mężatką od 7 lat, pracuję pół dnia i płacę za jedzenie, szkołę, ubrania dla dziecka. Za większość płaci mąż.

Wiele lat temu zaproponowałam rodzicom przeprowadzkę ze mną do Rzymu, odmówili, tłumacząc, że nie chcą mieszkać w Rzymie, ale chcieliby mieszkać blisko morza. Wyjaśniłam im, że nie stać mnie na dom nad morzem i rozmowa dobiegła końca.

Teraz to już starzy ludzie, moja mama ciągle narzeka, że ​​nie ma nikogo, kto by podał jej szklankę wody i jest gotowa przenieść się do nas.

Jeśli wynajmę im dom, wszystkie pieniądze pójdą na opłacenie rachunków, a dziecku i sobie będę musiała odmówić wszystkiego. Rodzice nie mają oszczędności, ich mieszkanie w naszym województwie kosztuje grosze.

Mój rosyjski przyjaciel mówi mi, żebym myślał o sobie, swoim dziecku i mężu. Nic mi nie dali, więc dlaczego miałbym utrzymywać ich na starość? Uważa, że ​​zwariowałam, że postanowiłam odmówić dziecku czegoś i mówi, że moi rodzice są bardzo aroganccy.

Radzi mi, aby powiedzieć im, że przeprowadzka jest niemożliwa. Jestem rozdarta: współczuję im i sobie, a przede wszystkim dziecku, któremu brakuje dziadków.

Chociaż obecnie wielu uważa, że ​​ dzieci nie są nic winne rodzicom, nie zgadzam się z tym. Może się mylę, ale nie rozumiem, jak można zapomnieć o najdroższych rzeczach, które posiadasz?

Jak można mieszkać we Włoszech i cieszyć się życiem, skoro się wie, że jej słabi i zapomniani rodzice przeżywają w samotności ?

O tym się mówi w Polsce: CZY NAJSTARSI POLACY MOGĄ SIĘ SPODZIEWAĆ NOWEGO PROGRAMU WSPARCIA? TO JUŻ POTWIERDZONE! BĘDZIE ZUPEŁNIE NOWA POMOC DLA SENIORÓW. MOWA O 40 MLN ZŁOTYCH

O tym się mówi na świecie: KSIĘŻNA DIANA ZŁAMAŁA KRÓLEWSKIE TRADYCJE ŚWIĄTECZNE PODCZAS PIERWSZYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II. CO SIĘ STAŁO

Z życia gwiazd: KSIĘŻNA KATE I KSIĄŻĘ WILLIAM ZDECYDOWALI SIĘ NA WYJĄTKOWY GEST Z OKAZJI BOŻEGO NARODZENIA. TO ŚWIĄTECZNA NIESPODZIANKA DLA DROGICH PARZE OSÓB